JSEM SAMANTHA

27. března 2017 v 23:19 | Katka |  #instamoments
Vzpomněla jsem si na jeden díl Sexu ve městě. Samantha a její krize člověka, co všechno viděl a všude byl. Já asi nejsem tak troufalá, abych si tohle myslela, na druhou stranu... Čekám na nějakej novej podnět, něco, pro co bych se mohla nadchnout. Tenhle svět mi přijde poměrně nudnej, mám pocit, že jsem ryba, co sebou plácá na souši, všechno a všichni jsou na hovno. Serou mě blízký. Ráda bych někomu vyblila všechno, co mě tíží. Ale nikdo nereaguje podle mejch představ. Což by se ještě dalo, ale to je jedna polovina lidí. Ta druhá to rovnou vyignoruje. Svěřim se jim s něčim, co mi tíží hlavu už několik měsíců a oni se nezmůžou na víc než zobrazeno. Necejtim zášť, zvykla jsem si. Jen pořád hledám ventil. Jsem blíženec. Potřebuju věci ventilovat. Potřebuju je někomu vyblejt. Ale buď to toho člověka nezajímá, anebo ten člověk nezajímá mě... Prostě začarovanej kruh. Nic novýho na týhle planetě. Kdybych měla brečet nad tim, že nemám jedinýho člověka, kterýho mám ráda a byl by mi schopnej podat pomocnou ruku, nedělám nic jinýho. Ale tohle už mě přešlo. Řikam si, že je asi lepší si ty věci držet v sobě. Taky i proto, že buď se podle mě na to lidi dívaj moc liberálně nebo moc přísně. Nebo to soudí podle svých zkušeností ale vůbec nezohledňují, že v tom, jak oni podobnou situaci vyřešili hrálo roli ještě x dalších faktorů.

Je mi špatně. Je mi špatně z článků v ženskejch časopisech, co určujou, co je dobrý ve vztahu ještě tolerovat a co už ne. Přijde mi směšný, že pro mě nijak extra zvláštní věci, oni podávaj jako nějaký koření vztahu/života/sexu/čehokoliv. Je mi na blití z toho, jak funguje dospěláckej svět. Ačkoli jsem naprosto apolitickej člověk, z určitýho hlediska i chápu mladý komunisty. Přála bych si, abych já a ještě pár lidí na světě hledalo na Zemi víc než zisk. Hledalo něco, co nejde nijak vyčíslit. Na druhou stranu... Kdo ví, co by se stalo/stane, až přičuchnu k penězům. Fakt nechápu, proč všichni tak hrotěj maturitu. Nebo na jednu stranu, jo. Chápu. Jako neni špatný ji mít. I já nejsem nadšená z myšlenky, že jí možná budu dělat v září. Na druhou stranu si myslim, že mít naděláno a kazit si den kvůli 60 otázkám, který nám z hlavy vypadnou tejden po matu, je zbytečný. Na jednu stranu jo, chtěla bych věci dělat perfektně, dobře. Na tu druhou fakt nemám nějakej intenzivní nutkavej pocit, že datum, kdy budu mít maturitu a jak moc na to seru, nějak zvlášť definuje, kym jsem.

Hm. Ne. Asi to neni smutný. Asi je mi to celkem u prdele. Ale stejně to musim říct. Proč se všichni zámýšlíte nad tím, co, ale ne nad tím jak nebo proč? Jo, dobrý skutky jsou fajn. Jo, sviňárny a ubližování lidem je špatný. Ehm. Víte jak zkurveně jednostannej pohled to je? Udělat dobrej skutek, abych se mohla dmout pýchou, to pro mě nemá žádnou váhu. A občas prostě je třeba ubližovat a pálit mosty, protože sice tím naděláte hodně paseky najednou, ale neprodlužujete uměle něco, co stejně nemá smysl.

Čau
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama