Sex, holky a muzika - 15 faktů o mně

25. dubna 2017 v 4:06 | Katka
Jsem narcis a vášnivý sledovatel jůtůbu. Ale protože zatím YT kanál nemám, rozhodla jsem se udělat tag na blogísek. A jo, vim, že do tagu by vás měl někdo zatagovat, ale na to sere pes, dneska to už stejně nikdo nedělá a já vám chci prostě cpát informace o mně. Konec hlášení.

 1. Kdyby se mě někdo zeptal, kdo jsem, odpověděla bych Blíženec. Myslím si, že to komplexně vysvětluje spletitost tohohle znamení a tedy i mě.
 2. Do svých 18 let jsem měla jednoho sourozence, ale pak se nějak mý mámě zachtělo ještě vyprodukovat nějaký životní zklamání a rázem jsme 4.
 3. Líbí se mi holky. Z hlediska estetky mi přijdou mnohem krásnější a zajímavější než muži. Dejte přede mě hezkou nahou holku (ani nemusí být nahá) a budu slintat. Chlap mě nechá relativně chladnou. Za bisexuálku se ale kvůli tomu nepovažuju. Ideální typ? Větší prsa, větší zadek, jinak hubeňoučká a černý vlasy
 4. Svůj první blog jsem založila asi ve 2. nebo 3.třídě na zakládce, kde jsme s mýma kamarádkama psali o nás, protože jsme na naší škole byli hrozně fejms bičis.
 5. Nejím nic živočišnýho původu, ale taky skoro žádnou zeleninu.
 6. Jsem větší bordelář než většina kluků a můj pokoj je asi tím nejnechutnějším dívčím pokojem evr.
 7. Nemám ráda trávu. Ne, že bych si čas od času nezahulila, ale prostě mi dost často nedělá dobře, akorát mě schízuje, nervuje a prostě to není droga pro mě. Taky nesnášim slepý uctívání trávy, kdy maj lidi pocit, že tráva je absolutně neškodná, nejde na ní bejt závislej a nemůže nikomu ublížit.
 8. Měla jsem sex na hřbitově a obecně ráda sbírám netradiční místa na sex.
 9. Nenávidim zvuk pilování nehtů, ježí se mi z toho chlupy a je to prostě naprosto nechutný. Můj brácha to má taky.
 10. Nebaví mě knížky a filmy s dějem. Nojo, jsem divná, já vim, ale čím víc se toho ve filmu děje, tim je to pro mě větší nuda. Proto třeba vůbec nemusim akční filmy. Mám radši filmy a knížky, který jsou zaměřený na určitou psychologickou linku, na nějakou myšlenku, životopisy taky můžou bejt. Taky mě baví filmy s drogovou tématikou.
 11. Za svůj život jsem prošla různejma hudebníma etapama a tak už mi z muziky nevadí skoro žádnej žánr. Nevadí mi rap, tekkno, d'n'b, pop, rock, metal, deathcore, horrorcore, hardcore, indie-rock, ...
 12. Mám hroznej strach z jehel a při každejch odběrech jsem neuvěřitelně posraná. Zvládla jsem ale dva piercingy (jeden píchanej na dvakrát) a chci další.
 13. Líbí se mi kluci, co se oblíkaj jak bezdomovci, dredaři, kluci s vousama a vlastně čím pochybnější existence, tím lepší.
 14. Je mi líto bezdomovců, feťáků a jeijch život mě zároveň i něčim fascinuje.
 15. Nikdy v životě jsem nekouřila cigaretu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 30. dubna 2017 v 12:23 | Reagovat

Jsi zajímavý a nevšední člověk! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama